هیات منصفه آموزش آموزشی کمیسیون سراسر کشور

هیات منصفه: آموزش آموزشی کمیسیون سراسر کشور اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث «با کودک آزارِ دختر مهاجر افغانستانی برخورد می‌شود» / مدیرکل امور اتباع استانداری اصفهان

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: با توجه به تأکیدات دادستان در چارچوب قوانین و مقررات و بدون هیچ‌گونه مسامحه و با سرعت به این پرونده تجاو

مدیرکل امور اتباع استانداری اصفهان: «با کودک آزارِ دختر مهاجر افغانستانی برخورد می شود»

عبارات مهم : پرونده

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: با توجه به تأکیدات دادستان در چارچوب قوانین و مقررات و بدون هیچ گونه مسامحه و با سرعت به این پرونده تجاوز پیگیری خواهد شد و تابعیت و ملیت متهم تأثیری در پیگیری به پرونده ندارد.

ایسنا نوشت:مهدی سلیمانی در خصوص پرونده تجاوز به کودک ۵ ساله افغانستانی، گفت: بعد از وصول گزارش مبنی بر کودک آزاری دختر ۵ ساله افغانستانی، مراتب از سوی فرمانداری شهرستان، مقامات قضایی، نیروی انتظامی و بهزیستی مورد پیگیری قرار داده شد و با تلاش های کادر بیمارستان ضمن تکمیل روند درمانی، او در کمتر از ۲۴ ساعت از بیمارستان ترخیص و تحویل خانواده خود شد.

او گفت: در چارچوب وظایف ذاتی، حمایت روانی و اجتماعی از کودک و خانواده او از ابتدای اتفاق به وسیله بهزیستی و اورژانس اجتماعی صورت گرفته و کماکان این خدمات ارائه می شود و معاضدت های قضایی مورد نیاز به این خانواده جهت تکمیل پرونده و پیگیری نهایی صورت خواهد گرفت. با توجه به تأکیدات دادستان در چارچوب قوانین و مقررات و بدون هیچ گونه مسامحه و با سرعت به این پرونده پیگیری خواهد شد و تابعیت و ملیت متهم تأثیری در پیگیری به پرونده ندارد.

«با کودک آزارِ دختر مهاجر افغانستانی برخورد می‌شود» / مدیرکل امور اتباع استانداری اصفهان

مدیرکل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری اصفهان مرجع تشخیص کودک آزاری و نوع آن را در صلاحیت پزشکی قانونی و قاضی پرونده اعلام و تأکید کرد: تا قبل از تکمیل تحقیقات به وسیله ضابطین قضایی هرگونه اظهار نظر در این خصوص فاقد اعتبار است و شاهد عینی تنها یک نفر را به عنوان کودک آزار مشاهده کرده و ادعای صورت گرفته در این زمینه صحت ندارد.

سلیمانی ادامه داد: تحقیقات با حفظ حرمت خانواده و همچنین خدشه دار نشدن روند شناسایی متهم با جدیت در حال انجام است.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: با توجه به تأکیدات دادستان در چارچوب قوانین و مقررات و بدون هیچ‌گونه مسامحه و با سرعت به این پرونده تجاو

او با اشاره به حضور بالغ بر ۱۷۰ هزار نفر تبعه افغانستانی دارای مدرک قانونی اقامت در استان اصفهان، گفت: سیاست جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حفظ کرامت این مهاجران و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی، قضایی و انتظامی به درخواست های آنان بدون توجه به مدرک اقامتی آنان است.

واژه های کلیدی: پرونده | اصفهان | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs