هیات منصفه آموزش آموزشی کمیسیون سراسر کشور

هیات منصفه: آموزش آموزشی کمیسیون سراسر کشور اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاری سن ژرمن دو برابر رئال مادرید هزینه خرید بازیکن کرده است

پاری ‌سن‌ ژرمن از سال ۲۰۱۳ جهت خرید بازیکن تقبریبا دو برابر رئال مادرید هزینه کرده است. 

پاری سن ژرمن دو برابر رئال مادرید هزینه خرید بازیکن کرده است

پاری سن ژرمن دو برابر رئال مادرید هزینه خرید بازیکن کرده است

عبارات مهم : اروپا

پاری سن ژرمن از سال ۲۰۱۳ جهت خرید بازیکن تقبریبا دو برابر رئال مادرید هزینه کرده هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پاری سن ژرمن در پنج سال اخیر از هر روشی بهره برده است تا بتواند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود. کلوب فرانسوی در این مدت ۸۵۸ میلیون یورو جهت امضای قرارداد با بازیکنان تازه هزینه کرده هست، یعنی دو برابر رئال مادرید (۴۵۶.۹ میلیون یورو) رقیب این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا. با این حال مالک قطری کلوب به نتیجه نرسیده است چون در پنج سال اخیر این تیم در اروپا از بین بردن شده است هست. فصل گذشته این تیم در مرحله یک هشتم نهایی با بارسلونا رو به رو شد و توانست در پارک دِپرنس با چهار گل پیروز شود ولی در بازی برگشت در نوکمپ ۶ بر یک مغلوب شد و از رسیدن به دور بعد باز ماند. تیم فرانسوی در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ در یک چهارم نهایی با منچسترسیتی روبه رو شد و یک سال پیش از آن در مرحله مشابه برابر بارسلونا قرار گرفت. PSG در فصل ۱۴ – ۲۰۱۳ به مصاف چلسی رفت و یک سال قبل از آن برابر بارسا قرار گرفت.

بالاترین مرحله ای که پاری سن ژرمن رسیده یک چهارم نهایی هست. از طرفی مادرید از فصل ۱۱ – ۲۰۱۰ هر لحظه در نیمه نهایی ها حضور داشته است و از چهار دوره اخیر سه بار جام قهرمانی را بالای سر برد. پاری سن ژرمن در این فصل با خرید نیمار (۲۲۲ میلیون) و کیلیان ام باپه (۱۸۰ میلیون به صورت قرضی) تا جایی پیش رفت که با هشدار فر پلی مالی یوفا روبه رو شد. آن ها توانستند جایگزینان احتمالی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را جذب کنند و دیگر بازیکنی نیست که بتواند در فصل نقل و انتقالات به آن ها برسد.

پاری سن ژرمن دو برابر رئال مادرید هزینه خرید بازیکن کرده است

مارک لواندوفسکی و ادینسون کاوانی ۳۰ ساله هستند. هری کین یک گلزن جوان است (۲۴ ساله) ولی در بخش تبلیغات نمی تواند به مهاجم برزیلی برسد. ادن هازارد ۲۷ ساله نیز نمی تواند به ام باپه و نیمار در این زمینه برسد. رئال مادرید بعد از امضای قرارداد با گرت بیل به ارزش ۱۰۱ میلیون یورو فاصله زیادی از انتقال های گران قیمت گرفت.

سفید پوشان در سال ۲۰۱۳ تلاش کردند، نیمار را جذب کنند، ولی این انتقال رخ نداد. تیم اسپانیایی از آن سال جهت خرید بازیکن ۴۵۶.۹ میلیون یورو هزینه کرد ولی از فروش بازیکنان خود ۴۲۱.۳ به دست آورد یعنی تنها ۳۵.۶ میلیون یورو هزینه اضافی داشتند. آلوارو موراتا (۸۰ میلیون)، دنیلو (۳۰ میلیون)، خسه (۲۵ میلیون)، آنخل دی ماریا (۷۵ میلیون یورو)، مسوت اوزیل (۴۷ میلیون) و گونسالو ایگواین (۳۹ میلیون) با جدایی ارزش این مبلغ را به مادرید رساندند. با این حال سفیدپوشان هیچ ستاره ای جذب نکردند. اوضاع پاری سن ژرمن تفاوت دارد این تیم ۶۸۱.۶ میلیون هزینه کرد ولی از فروش بازیکن تنها ۱۷۶.۴ به دست آورد.

پاری ‌سن‌ ژرمن از سال ۲۰۱۳ جهت خرید بازیکن تقبریبا دو برابر رئال مادرید هزینه کرده است. 

واژه های کلیدی: اروپا | انتقال | میلیون | بازیکن | بازیکنان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs