هیات منصفه آموزش آموزشی کمیسیون سراسر کشور

هیات منصفه: آموزش آموزشی کمیسیون سراسر کشور اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار گوناگون شلوغ ترین فرودگاه‌های بین المللی دنیا

به گزارش گروه تحریریه سایت، بر اساس آمار انتشار یافته مربوطه به مسافران، فرودگاه بین المللی دبی در سال ۲۰۱۷ رتبه اول شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی دنیا را در

شلوغ ترین فرودگاه‌های بین المللی دنیا

شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی جهان

عبارات مهم : خارجی

در سال ۲۰۱۷ فرودگاه دبی به عنوان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی دنیا آشنا شد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، بر اساس آمار انتشار یافته مربوطه به مسافران، فرودگاه بین المللی دبی در سال ۲۰۱۷ رتبه اول شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی دنیا را در اختیار دارد. در طول سال گذشته بیش از ۸۸/۲ میلیون مسافر از این فرودگاه جهت ورود و خروج استفاده کرده اند که نسبت به رقم ۸۳.۹ میلیوتی خود در سال ۲۰۱۶ زیاد کردن بسیار زیادی داشته است و انتظار می رود این فرودگاه در سال ۲۰۱۸ از مرز ۹۰.۳ میلیون عبور کند.

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با دیگر فرودگاه های بین المللی دنیا که شلوغ ترین فرودگاه ها نام گرفته اند آشنا کنیم.

فرودگاه هیثرو لندن

فرودگاه شماره یک سابق دنیا چند سالی می شود که به رتبه دوم کم کردن کرده است و فاصله زیادی جهت دستیابی به جایگاه قبلی خود دارد. در سال ۲۰۱۶ در حدود ۷۶ میلیون مسافر بین المللی از این فرودگاه جهت سفرهای خود استفاده کرده بودند که نسبت به سال قبل از آن یک درصد زیاد کردن را نشان می داد. در زمینه پروازهای داخلی و خارجی به صورت ترکیبی نیز این فرودگاه عنوان هفتمین فرودگاه شلوغ دنیا را در اختیار دارد.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

شلوغ ترین فرودگاه‌های بین المللی دنیا

این فرودگاه با استقبال از ۷۰ میلیون مسافر بین المللی در سال ۲۰۱۶ و با رشدی ۳ درصدی در این میزان فاصله زیادی با فرودگاه هیثرو نداشته و در رتبه سوم شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی سال ۲۰۱۷ قرار گرفته است.

فرودگاه شیفول آمستردام

برای فرودگاهی که تنها یک ترمینال دارد و هر سال تنها می تواند ۵۰۰/۰۰۰ پرواز داشته باشید این رتبه بسیار قابل توجه هست. در سال ۲۰۱۶ فرودگاه شیفول آمستردام بیش از ۶۴ میلیون مسافر را جابه جا کرده هست؛ این فرودگاه سومین فرودگاه شلوغ و پرتردد در اروپا، چهارمین فرودگاه در سطح جهانی جهت پروازهای بین المللی و دوازدهمین فرودگاه در مجموع پروازهای داخلی و خارجی در سطح دنیا هست.

فرودگاه شارل دوگل پاریس

به گزارش گروه تحریریه سایت، بر اساس آمار انتشار یافته مربوطه به مسافران، فرودگاه بین المللی دبی در سال ۲۰۱۷ رتبه اول شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی دنیا را در

این فرودگاه که بزرگترین فرودگاه بین المللی فرانسه محسوب می شود از ۶۶ میلیون مسافر در سال ۲۰۱۶ استقبال کرده و در رتبه پنجم شلوغ ترین فرودگاه های دنیا در زمینه پروازهای بین المللی قرار گرفته هست. در سطح کلی نیز این فرودگاه دهمین فرودگاه شلوغ دنیا در مجموع پروازهای داخلی و خارجی است.

واژه های کلیدی: خارجی | مسافر | میلیون | فرودگاه | مسافران | فرودگاه | فرودگاه بین المللی | اخبار گوناگون

شلوغ ترین فرودگاه‌های بین المللی دنیا

شلوغ ترین فرودگاه‌های بین المللی دنیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs